Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odebrac prawo jazdy na 10 lat, potem nowy kurs i egzamin. Zabronic prowadzenia wszelkich pojazdow mechanichnych na 10 lat. Za jazde po pijanemu 5000 zl mandatu, mandat za spowodowanie wypadku, mandat za uciekniecie z miejsca wypadku, pokrycie kosztow leczenia poszkodowanych osob i pokrycie kosztow kupna nowych ubran, gdyz noszone ulegly zniszczeniu podczas wypadku. Dla kumpla ktory go zabral z miejsca wypadku...odebrac prawko na 3 lata i 5000 zl mandatu za pomoc w jego ucieczce i utajenie winowajcy wypadku (moze tez na bani?) Dla takich co pija i jada, powino organizowac sie w miastach powiatowych po godz 20:00, trzy razy w tygodniu i przez miesiac czasu obowiazkowe i platne kursy prawidlowego zachowania sie w ruchu drogowym z takimi wykladowcami jak; lekarz, sanitariusz, policja, straz i psycholog. Koszty kursu...2000 zl. Dopiero po takim kursie moze znowu ubiegac sie o nowe zezwolenie na prowadzenie pojazdow mechanicznych. Pomoze, zalozymy sie ?....a swoja droga, obecnosc na nabozenstwie nie zwalnia z obowiazku byc widocznym na drodze...lararki, swiatelka i materialy odblaskowe itd....pieszy tez jest uzytkownikiem drog i ma obowiazki zeby sie zrobic widocznym. Koniec, kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś nawet poprę artykuł na stronie lesbijek przedrukowany z onetu lesbijka.org/?p=2575 Publiczna egzekucja pedofila Mężczyzna oskarżony o zgwałcenie i zabójstwo 11-letniego chłopca został zabity strzałem w tył głowy na oczach setek ludzi – tak wygląda sprawiedliwość w Jemenie. Setki Jemeńczyków zebrało się na placu rodzinnego miasta pedofila, aby zobaczyć jego egzekucję. Mężczyzna prowadzony przez strażnika, został położony twarzą do ziemi na czerwonym płótnie, z rękami związanymi z tyłu. Zanim wykonano wyrok, tłum krzyczał, wiwatował i lżył w stronę skazanego Yehya Hussein al-Raghwaha. Jego ofiara, 11-letni Hamdi al-Kabas, przyszedł do jego zakładu fryzjerskiego, w grudniu zeszłego roku, w trakcie muzułmańskiego festiwalu Eid. Po tym mężczyzna brutalnie zaatakował chłopca, następnie pociął jego ciało i wyrzucił na Myślę że niewiele róznią się te dwie sprawy.Z tą roznicą że arabusy stracili winnego a Polacy będą chcieli dać szansę ... To tyle na ten temat.
Ostatnio edytowany 6 listopada 2009 r. o 23:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem kobietą, jeżdżę kilkuletnim bmw, nigdy nie spowodowałam żadnego wypadku. Na ten artykuł trafiłam przypadkiem i przeraziło mnie to co przeczytałam na forum. Czy wy w ogóle zastanawiacie się co piszecie? Przecież niedługo każdy właściciel beemki będzie publicznie linczowany przez ludzi waszego pokroju. Idioci rozbijajacy się złomami nie mają nic wspólnego z osobami ceniącymi sobie komfort jazdy co niewątpliwie jest zasługą tej marki auta a wy przestańcie w końcu wszystkich oceniać bo tak naprawdę nie macie pojęcia o czym piszecie.
Weź nie pier***. Nie wszyscy kierowcy bmw to deb***e/wieśniacy/szaleńcy. Niestety, prawda jest taka, że większość ludzi kupujących bmw taka właśnie jest. Nic tego nie zmieni. BMW stało się marką bezmózgów. Mówię o starszych modelach typu e30, e36. Nie ma co płakać, ja też mam bmw tyle, że e46.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Enter napisał:
Odebrac prawo jazdy na 10 lat, potem nowy kurs i egzamin. Zabronic prowadzenia wszelkich pojazdow mechanichnych na 10 lat. Za jazde po pijanemu 5000 zl mandatu, mandat za spowodowanie wypadku, mandat za uciekniecie z miejsca wypadku, pokrycie kosztow leczenia poszkodowanych osob i pokrycie kosztow kupna nowych ubran, gdyz noszone ulegly zniszczeniu podczas wypadku. Dla kumpla ktory go zabral z miejsca wypadku...odebrac prawko na 3 lata i 5000 zl mandatu za pomoc w jego ucieczce i utajenie winowajcy wypadku (moze tez na bani?) Dla takich co pija i jada, powino organizowac sie w miastach powiatowych po godz 20:00, trzy razy w tygodniu i przez miesiac czasu obowiazkowe i platne kursy prawidlowego zachowania sie w ruchu drogowym z takimi wykladowcami jak; lekarz, sanitariusz, policja, straz i psycholog. Koszty kursu...2000 zl. Dopiero po takim kursie moze znowu ubiegac sie o nowe zezwolenie na prowadzenie pojazdow mechanicznych. Pomoze, zalozymy sie ?....a swoja droga, obecnosc na nabozenstwie nie zwalnia z obowiazku byc widocznym na drodze...lararki, swiatelka i materialy odblaskowe itd....pieszy tez jest uzytkownikiem drog i ma obowiazki zeby sie zrobic widocznym. Koniec, kropka
Nie. Odebranie prawka nie przeskodzi mu prowadzić pojazdów. Do kieszonki sięgnąć po karę, jak nie jest w stanie - przeliczyć to na prace społeczne. Bo w więzieniu nie ma co trzymać takiego asa, po co płacić na jego utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem kobietą, jeżdżę kilkuletnim bmw, nigdy nie spowodowałam żadnego wypadku. Na ten artykuł trafiłam przypadkiem i przeraziło mnie to co przeczytałam na forum. Czy wy w ogóle zastanawiacie się co piszecie? Przecież niedługo każdy właściciel beemki będzie publicznie linczowany przez ludzi waszego pokroju. Idioci rozbijajacy się złomami nie mają nic wspólnego z osobami ceniącymi sobie komfort jazdy co niewątpliwie jest zasługą tej marki auta a wy przestańcie w końcu wszystkich oceniać bo tak naprawdę nie macie pojęcia o czym piszecie.
Jestrś łysa i barczysta i uwielbiesz sportowe stoje mam rozumieć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślisz, że jaki był powód wycofania BMW z F1?
Gość napisał:
Jestem kobietą, jeżdżę kilkuletnim bmw, nigdy nie spowodowałam żadnego wypadku. Na ten artykuł trafiłam przypadkiem i przeraziło mnie to co przeczytałam na forum. Czy wy w ogóle zastanawiacie się co piszecie? Przecież niedługo każdy właściciel beemki będzie publicznie linczowany przez ludzi waszego pokroju. Idioci rozbijajacy się złomami nie mają nic wspólnego z osobami ceniącymi sobie komfort jazdy co niewątpliwie jest zasługą tej marki auta a wy przestańcie w końcu wszystkich oceniać bo tak naprawdę nie macie pojęcia o czym piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"W chwili zamykania tego wydania gazety" że co ku***?
To nie wiesz, że teraz Tusk będzie na noc zamykał internet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i za co oni?! Czym zawinili pseudo kierowcy?! Ten gościu powinien zapłacić sprawiedliwą cenę za krzywdy..... Pocierpieć za te kilka osób !!!!!!!! (((((( Straszne ..... Jestem z wami !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu tragedia która nikogo w tym kraju niczego nie nauczy... Tragiczne jest to, że dla pijaków-morderców (albo i nie pijaków, np. mistrzów prostej w zabudowanym...) było, jest i nadal będzie pobłażanie, zarówno ze strony prawa jak i społeczeństwa. Oczywiście po każdym takim wypadku społeczeństwo wrze i w ogóle... ale żeby zaostrzyć kary (i co najważniejsze - bezwzględnie egzekwować) - to już nie ma takiego poparcia. Zaraz oburzenie, że jak można komuś zabrać prawko dożywotnio (toż to żywiciel rodziny!!! straci pracę itp...!!!) Albo ta żenująca nieustająca dyskusja, że policja taka zła i perfidna, bo fotoradar gdzieś tam ukrywa..... Tymczasem każdy wie jak jest - pod radarem na hamulec, zaraz potem gaz... Więc logiczne, że Policja MUSI polować z ukrycia i dobrze że to robi. A społeczeństwo - skamle że to podstęp, nieetyczne, niemoralne.... zapominając, że niemoralne jest właśnie łamanie prawa, np. przeginając z prędkością. Dopiero przy kolejnym wypadku jest na chwilę refleksja...a potem znowu polski grajdołek -jak oni mogli, złapali mnie z ukrycia, podczas gdy ja, porządny obywatel zwolniłem zaraz przy tablicy "radar", dopiero za nią pomknąłem sto dwadzieścia przy szkole....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurva znowu stare BMW! co jest z tymi samochodami lgną do ludzi o bardzo niskim IQ? czy są tak badziewastymi samochodami?? Chyba jedno i drógie.Co do kierowcy życze mu żeby wycierpiał kiedyś to co teraz przeżywają bliscy tych dzieci! Trzecia sprawa to czy ten fi*** z BMW miał wogóle prawo jazdy? jak miał to wina sądu że takiemu bandycie za kierownicą który raz juz zabił człowieka po pijanemu nie odebrał tego prawa jazdy dożywotnio! A Po czwarte póki nie zaczniemy reagować na tych zabójców za kierownicą po alkoholu to nic nie wskóra policja,sądy itd.bo nie są w stanie zkontrolowac wszystkich kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateista napisał:
Macie swojego zasranego boga... któremu "zachciało się aniołków w niebie". Dalej będziecie wierzyć ? W jakiegoś bozka ? Co "tak chciał" ? tak miało być... mohery bo bóg tak chciał ! deb***e
.... ty już pokazałeś swoją inteligencję i może wystarczy - Nie widzisz tego że jesteś żałosny? Ty też kiedyś staniesz przed Bogiem na którego tak sie teraz wytrząsasz.. i co mu wtedy powiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manolo napisał:
.... ty już pokazałeś swoją inteligencję i może wystarczy - Nie widzisz tego że jesteś żałosny? Ty też kiedyś staniesz przed Bogiem na którego tak sie teraz wytrząsasz.. i co mu wtedy powiesz?
Spokojnie, koledzy! Niech każdy wierzy w to co chce i szanuje cudzą wiarę. Obaj niepotrzebnie narzucacie swoje poglądy. Więcej szacunku - a wszystkim będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EEE dawno juz, starej 5 ki w wypadku nie było. Nie mścijcie się, zawsze jest 3ka. pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na 100% zajmż sie nim pod celż )) nie martwcie się ) juz niedługo du...sko będzie go baaardzo mocno bolało )
tak jak tobą się zajęli - do dziś się moczysz po nocach i sraszsz pod siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja w Krasnymstawie w końcu się wykazała. gratuluję. może nie będziecie się już chować w żuku z fotoradarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestrś łysa i barczysta i uwielbiesz sportowe stoje mam rozumieć???
Nic podobnego, za to lubię komfortowe auta, wygodę w podróży i stać mnie na to. Sądzę, ze i tak nie zrozumiesz o co chodzi. Prawdą jest, ze wszyscy wypisujący takie bzdury są idiotami którym brakuje wyobraźni. Nie jesteście lepsi od tego kretyna co spowodował wypadek i potraficie tylko generalizować, upraszczać wszystko bo wasze małe móżczki nie są w stanie myśleć szerzej i racjonalnie. No i pewnie zazdrościcie właścicielom takich aut, bo was stać jedynie na jakieś złomy stad ta nienawiść. Poza tym wystraczy pomyśleć czy takiego dresa stać na uzywane auto za 70-80 tysięcy oraz na jego utrzymanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateista napisał:
Macie swojego zasranego boga... któremu "zachciało się aniołków w niebie". Dalej będziecie wierzyć ? W jakiegoś bozka ? Co "tak chciał" ? tak miało być... mohery bo bóg tak chciał ! deb***e
Pieprzony bydlaku. Każdy ma prawo chodzić jak chce i kiedy chce, jesli robi to zgodnie z przepisami. To kierowcy mają uważac na pieszych. A nie jeździć jak deb***e... Ale do takiego tępaka to pewnie nie dotrze... Pewnie ksiądz i wiara za powódź w Bangladeszu też odpowiadają??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez wy tez mozecie spowodowac wypadki a nawet smiertelne wiec siedzcie cicho, bo was poziom robi sie najnizszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic podobnego, za to lubię komfortowe auta, wygodę w podróży i stać mnie na to. Sądzę, ze i tak nie zrozumiesz o co chodzi. Prawdą jest, ze wszyscy wypisujący takie bzdury są idiotami którym brakuje wyobraźni. Nie jesteście lepsi od tego kretyna co spowodował wypadek i potraficie tylko generalizować, upraszczać wszystko bo wasze małe móżczki nie są w stanie myśleć szerzej i racjonalnie. No i pewnie zazdrościcie właścicielom takich aut, bo was stać jedynie na jakieś złomy stad ta nienawiść. Poza tym wystraczy pomyśleć czy takiego dresa stać na uzywane auto za 70-80 tysięcy oraz na jego utrzymanie?
Hej, man...Ty lepiej spójrz w lustereczko...niech Ci powie ono żeś to TY najpiękniejszy, najmądrzejszy i taki bogaty, co go to stać na komfortowe BMW i inne "luxusowe" wozidełka !!!!! A wszyscy inni to chołota??? Prawda??? Żałosny, mały człowieczku... miast współczuć poszkodowanym, ich rodzinom i znajomym - to piszesz jakieś wywody, nikomu nie potrzebne i żenująco "płaskie"... To nie "inni" są podobni do tego "kretyna, co spowodował wypadek" - to TY jesteś do niego podobny...tylko być może jeszcze o tym nie wiesz. Aha, no i zajmij się czymś sensownym...bo to pisanie tutaj zupełnie Ci nie wychodzi... Może tak umyłbyś swoje "komfortowe BMW"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B-ożyszczeM-łodzieżyW-iejs napisał:
Hej, man...Ty lepiej spójrz w lustereczko...niech Ci powie ono żeś to TY najpiękniejszy, najmądrzejszy i taki bogaty, co go to stać na komfortowe BMW i inne "luxusowe" wozidełka !!!!! A wszyscy inni to chołota??? Prawda??? Żałosny, mały człowieczku... miast współczuć poszkodowanym, ich rodzinom i znajomym - to piszesz jakieś wywody, nikomu nie potrzebne i żenująco "płaskie"... To nie "inni" są podobni do tego "kretyna, co spowodował wypadek" - to TY jesteś do niego podobny...tylko być może jeszcze o tym nie wiesz. Aha, no i zajmij się czymś sensownym...bo to pisanie tutaj zupełnie Ci nie wychodzi... Może tak umyłbyś swoje "komfortowe BMW"???
Zenujące to są wypowiedzi osób które nic nie wiedzą a chcą uchodzić za znawców. Jedynie co potraficie to przyklejać etykietki ludziom nie zastanawiając się czego tak naprawdę dotyczą wasze wypowiedzi. Lepiej naucz sie czytać ze zrozumieniem, zazdrośniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...